Jaka MATKONa tekmi poletnega državnega prvenstva 31.08.2016 v Kranju, za mladince do 20 let v klasični kombinaciji ( 100m skakalnica in 7,5 km teka ) , si je naslova državnega prvaka priboril naš Jaka Matko , ki je tudi član A reprezentance, ki je na poletnem GP v Nemškem  Oberwiesenthalu, pretekli vikend z moštvenim kolegom Leonom Šarecem osvolji 19 mesto. S 6.mestom se je na istem DP izkazal tudi drugi naš kombinatorec Nik Knaus.

Na mednarodni sceni v celinskem pokalu v Češkem Frenstat pod Radhostem, je nastopil  Andraž Modic in osvojil 29 mesto.

V  preteklem mesecu so naši tekmovalci nastopili na pokalu COCKTA  smučarski skoki, v Mislinji in dosegli v kategoriji mladinci do 18 let 14. mesto Nik Knaus, 26. Jernej Žnidaršič, 28. David Krisper  in 30. Žan Trpin, v kategoriji mladinci do 20 let 20.mesto Gregor Šen in v članski kategoriji 8. Matej Likar in 10. Tim Babnik. Na pokalni tekmi v Kranju, v kategoriji mladinci do 18 let 18. Nik Knaus, 27. Jernej Žnidaršič, 29. Žan Trpin in 35 David Krisper, v kategoriji mladinci do 20 let 10. Jaka Matko in 14. Gregor Šen, v Kategoriji člani sta Matej Likar in Tim Babnik zasedla 5 in 12 mesto.

V nedeljo 04.09.2016 so v pokalu COCKTA na 45 m skakalnici v Ljubnem ob Savinji nastopili  dečki do 12 in 13 let, in tudi oni dosegli odlične rezultate. Med dečki do 12 let smo imeli kar štiri tekmovalce med deseterico, Kristjan Žerjal je skočil na stopničke z drugi mestom, 7. je bil Domen Krašna, 8. Nik Gostiša Lah, 10 Jan Bricelj, uspeh pa je dopolnil še Žiga Šabec z 20. mestom. Med dečki do 13 let je Ožbej Rudolf zasedel  20. mesto in še v nordijski kombinaciji 22. mesto.
Čestitamo, za tako izjemne uspehe našim tekmovalcem, kakor tudi njihovim trenerjem !